מעמד אישי

"כל המשפחות המאושרות דומות זו לזו, כל משפחה אומללה היא אומללה בדרך שלה"

לב טולסטוי אנה קרנינה (תל-אביב, עם עובד, תש"ס – 1999)

למחלקת דיני המשפחה והמעמד האישי במשרדנו ניסיון רב שנים (למעלה מ- 40 שנה) בליווי אישי ומקצועי של הלקוח בתקופה כה טעונה בחייו. הצוות במחלקה הינו בעל מומחיות מיוחדת בתחום, ומתמחה בתביעות שלום בית, גירושין, מזונות, משמורת, חלוקת רכוש, הסכם יחסי ממון, עריכת צוואות, כינוס נכסים, אפוטרופסות ועוד. לצד התמחותם כעורכי דין, כל צוות המחלקה הינם מגשרים מוסמכים אשר כהשקפה, פועלים לסיום המחלקות בדרך של גישור תוך שמירה על האינטרס של הלקוח בצורה המקסימאלית.

באם לא ניתן לפתור את המחלקות בדרך של הידברות, יפנה עורך הדין המטפל  לפתיחת הליך בערכאה המתאימה, תוך הגנה מלאה ומותאמת לצרכיו של הלקוח.

משרדנו משקיע מאמצים רבים בכדי להגיע לתוצאה המיטבית, המהירה והיעילה ביותר לצדדים המעורבים, תוך התחשבות מרבית בתא המשפחתי וביציבותו.

למשרדינו ניסיון רב בבניית אסטרטגיה וטקטיקה בתיקים אשר בניהולו. ייחודו של המשרד במקצועיות, ערכיות ויצירתיות, לצד שאיפה מתמדת למצוינות, חדשנות והתאמה לצרכיו המשתנים של הלקוח.

משרדנו מאמין כי לקוח הדורש שירותים בתחום דיני המשפחה זקוק הן לתמיכה אישית והן לתמיכה משפטית נרחבת, שיתבססו על ניסיון רב ומומחיות יוצאת דופן וזאת הנו משתדלים לספק על הצד הטוב ביותר. כדמויות מובילות בתחום דיני המשפחה זה שנים רבות.

במסגרת עבודת עורכי הדין במחלקה, נקבעו הלכות חדשות פורצות דרך בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, וזו הסיבה להתרחבותה של המחלקה בשנים האחרונות.